Andulasyon :
ANDUBALANCE® ’ın kalbinde

Andulasyon, bilim insanlarının, üniversitelerdeki önemli departmanların ve doktorların işbirliği ile tanınmış araştırma merkezlerinde geliştirilmiştir. Andulasyonun etkinliği, ortaklarımız olan doktorlar ve fizyoterapistlerin günlük pratiklerinde de doğrulanmıştır. Andulasyon, bilimsel olarak araştırılmış olup, yayınlanmış pek çok çalışmaya konu olmanın yanında uluslararası toplantılarda, görüşmelerde de tanıtılmıştır. Çok sayıda hastanın kişisel yorumları, bilimsel gözlemleri ve bulguları etkilerini destekleyici niteliktedir.

Uluslararası Andulasyon Terapi Birliği'nin (IAAT - www.iaat.eu) web sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

“Geçmişte vücudumun su tutmasıyla ilgili herhangi bir prob-lem yaşamamıştım. Geçirdiğim operasyonun ardından, ayaklarım ve ayak bileklerim kademeli bir şekilde şişmeye başladı. Son derece beklenmedik ve üzücü bir durumdu. Durumu kontrol altına almamda bana gerçek anlamda yardımcı olan şey ANDUBALANCE® oldu”
Ödem hastası Julia Keller’ın kişisel tecrübesi
2014 yılında Julia’nın küçük bir operasyon geçirmesi gerekti. Operasyondan bir gün sonra klinikten çıkmasına ve operasyonun tamamen başarılı geçmesine rağmen Julia, taburcu olmasından birkaç gün sonra ayaklarında ve ayak bileklerinde şişmeler oluştuğunu fark etti. Bir yıl içinde durum kötüleşti ve şişlikler, Julia’nın birşeyler tutup taşımasını engelleyecek bir biçimde ellerinde de oluşmaya başladı. Julia’nın akut ödem hastası olan bir arkadaşı ona ANDUBALANCE® ’ı kullanmasını önerdi. Düzenli fiziksel aktivitelerle kombine edilen Andulasyon seansları sonunda Julia’nın şişkinlikleri giderek azaldı ve Julia’nın hareketlerindeki sınırlılıklar kalkmaya başladı.
“Kelimenin tam anlamıyla herşeyi ama her şeyi denedim, ama hiçbir şeyin kilomu ANDUBALANCE® kadar etkili bir şekilde ve tamamen doğal bir yolla kontrol etmeme yardımcı olamadığını gördüm”
Anna Weber’in kilo kontrolü konusundaki kişisel tecrübesi
Anna, ilk çocuğunu doğurduktan sonra beklenmedik bir şekilde kilo almaya başladı. O zamandan beri birbirinden farklı pek çok zayıflama programı uyguladı ancak hiçbiri onu beklediği sonuca ulaştıramadı. Bunun ardından Anna, kendisine özel bir beslenme planıyla kombine edilmiş düzenli ANDUBALANCE® seansları öneren bir beslenme uzmanına başvurdu. Anna’nın, uygulamaya başlayıp da verdiği kiloları geri almadığını fark edene kadar söz konusu kombine yaklaşımla ilgili şüpheleri vardı. Bu şüphelerin kaybolmasının ardından ANDUBALANCE® alan Anna, düzenli Andulasyon seansları sayesinde ideal kilosunu korumaya devam ediyor.
“Selülit benim için çok ciddi bir sorun olmuştur. Teknolojinin selülitlerimi azaltmada yardımcı olabileceğimi daha önce hiç düşünmemiştim.”
Laura Schuster'ın selüliti azaltma konusundaki kişisel tecrübesi
Laura'da selülit 30 yaşından önce ortaya çıktı. "Bununla hep yaşlı kadınların muhattap olduğunu düşünürdüm." Bir hafta boyunca ürünü almak için hhp kampanyasına davet edildi ve Andubalance'ı tanıdı. Hemen olmasa da, bir kaç hafta düzenli olarak Andubalance kullandıktan sonra, Laura selülitlerinin azaldığını farketti. Uzun süreli kullanım sonucunda, selülitinin kademeli olarak daha da azaldığını gördü.
“Sıkı bir vücuda sahip olmak, kariyerim için daima önemli bir unsur olmuştur. Hhp, bu ürünle gerçekten eşsiz bir şey geliştirmiş. Söz konusu ürün, çocuklarıma daha fazla zaman ayırmamda bana destek oldu”
Lena Roth’un sıkı bir vücuda kavuşmasıyla ilgili kişisel tecrübesi
Lena, iki çocuk annesi. Eskiden yarı-profesyonel bir modelken vücuduna çok dikkat ediyordu. Bir beslenme uzmanı takibinde sıkı bir diyet programı uygulamaktaydı ancak spor salonunda saatler geçirmeden de vücudunun sıkı kalmasını istiyordu. “Çocuklarımın aktiviteleri çok zaman alıyordu”. Lena, bizim ilk ANDUBALANCE® müşterilerimizden biriydi ve düzenli Andulasyon seansları, kollarının üst kısmındaki derinin sıkılaşmasına yardımcı oldu. Aynı zamanda Lena, kavuştuğu daha sıkı cilde bağlı olarak Andulasyon teknolojisinin yaşlanmanın belirtilerini yavaşlattığına ve kendisini daha genç gösterdiğine ikna oldu.
Andubalance Ürün Detayları
ÜRÜN DETAYLARI

ANDUBALANCE® teknik özellikleri

Detaylar
Andubalance Referanslar
REFERANSLAR?

ANDUBALANCE® kullanıcıları

Detaylar
Andubalance Nasıl Çalışır
NASIL ÇALIŞIR

Temel özellikleri ve yararları için

Detaylar
Andubalance Egzersizler
UYGULAMA EGZERSİZLERİ

ANDUBALANCE® egzersizleri

Detaylar